Hotel BAJORŲ UŽEIGA

Sudervės g. 10
Vilniaus m. sav.
Lietuva
No. of beds: 25

Informacija

„BAJORŲ UŽEIGOJE“ įrengti 25jaukūs, nebrangūs trijų žvaigždučių šiuolaikiški kambariai. Visuose yratelevizorius, telefonas, dušas. Yra vienviečiai, dviviečiai, triviečiai irverslo klasės kambariai. Čia vienu metu gali apsistoti 53 svečiai. Prieviešbučio yra 0,220 ha uždara, video kameromis stebima  teritorija transportui, todėl patogu atvyktiautobusu, automobiliu ar automobiliniu nameliu. Lankytojai pasisvečiavęVilniuje ir susipažinę su miesto įžymybėmis ir jo apylinkių gamta, galisėkmingai tęsti kelionę Rygos ar Kauno link. Viešbutyje rengiamos įvairiosšventės, seminarai ir pristatymai. Poilsiui įrengta sauna, baseinas irbiliardas. Mūsų viešbutis suteikia puikią progą, po įtempto darbo arvarginančio susitikimo su konkurentu, pasprukti nuo miesto šurmulio ir mėgautisramybe ne tik visą parą, bet ir keletą valandų.

Viešbučio kavinėje Jūs pateksite į jaukią, turinčiąistorinių elementų aplinką. Aptarnavimas, patiekalų asortimentas ir jųnepakartojamas skonis maloniai nustebins ne vieną lankytoją. Tikrai norėsitečia atvykti ir kitą kartą. Kavinėje yra keletas salių, kuriose galima rengtijubiliejus, vestuves, furšetus ir įvairius proginius renginius.

Viešbutis su kavine-baru "BAJORŲ UŽEIGA" įsikūręsVilniaus priemiestyje, AVIŽIENIUOSE, Sudervės g.10, greta magistralės Vilnius -Panevėžys - Ryga A2 (E 272), prie Vilniaus šiaurinio apvažiavimo Avižieniai -Sudervė - Dūkštos - Vievis - Kaunas 171, 108, A1(E85).

Išsiųsti užklausimą

Vardas :  
El. paštas :  
Tema :
Telefonas :
Prašome rašyti viena iš toliau nurodytų kalbų: :   
Turinys :  
Prašome įvesti saugos numerį, kurį matote paveikslėlyje 
Security
Valstybė :
Apskritis :
Miestas :
Ieškoti apgyvendinimo
Our Sites: Eesti | Finland |    © 2006 - 2021 Sauler Marketing OÜ