Hotell Saaremaa Thalasso SPA

Mändjala k. Kaarma vald
Saaremaa
Eesti
Tel.:+372 4544100, +372 5058272

Informatsioon

Mändjala-Järve kilomeetrite pikkune rannaala on läbi aastakümnete tuntud oma kauni liivaranna ja luidetega, olles peamiseks rannapuhkuse piirkonnaks Saaremaal. Mändjalas, massiturismist eemal, rahus ja vaikuses, männimetsa, meremüha, puhta ja puutumatu mererannaga ümbritsetud hotell Hotell Saaremaa on nagu väike pärl suurte spaade kõrval.

1976. aastal ehitatud endisest puhkebaasist on saanud kena valge rannahotell, mille magnetiteks privaatne hotelli-, spaa-, restorani- ja konverentsiteenus. Alates 2001 aastast järk-järgult uuenenud ja laienenud endine Männikäbi ning praegune Hotell Saaremaa ootab külastajaid aastaringselt. 2006 aasta jaanuarist on külastajatele avatud Eesti üks esimesi thalasso-tüüpi lõõgastavate protseduuridega spaakomplekse, mis annab uudse võimaluse tervislikuks ajaveetmiseks.

Eelised, mida klientidele pakume, on omanäolisus, kordumatus ja kvaliteetne teenus. Meie spaakompleksi terviseprotseduuride merelisus ja individuaalsus ning professionaalsed töötajad pakuvad Teile üht parimate võimaluste ja mugavuste valikuga lõõgastuspaika. Hotell Saaremaa võtab 41 toas vastu 92 külalist. Mitmekesisest tubadevalikust leiab ka nõudlikum klient endale sobiva.

Puhkuse teeb täiuslikuks värske ja tervisliku menüüvalikuga restoran, merevaatega lounge ja suveterrass mändide all. Töiseks koosolemiseks sobivad Hotell Saaremaa erinevad seminari- ja koosolemiseruumid.

Broneeri / küsi lisainfot

Nimi :  
E-mail :  
Teema :
Telefon :
Palun kirjutage mõnes järgnevas keeles :   
Sisu :  
Palun sisestage turvanumber, mida näete pildil 
Security
Riik :
Maakond :
Linn :
Otsi majutust
Our Sites: Eesti | Finland |    © 2006 - 2024 Sauler Marketing OÜ