Europehostel

Kroodi 6 Maardu
Maardu
Harjumaa
Eesti
Tel.:+372 6092770, +372 53226026
Voodikohti: 137

Informatsioon

Hostel "EUROPEHOSTEL" asub unikaalses ja soodsas kohas: värvikal, hästi haljastatud alal, 700-meetri kaugusel veekogust, samuti on juurdesõiduteed otse Tallinna, 500-meetri kaugusel Peterburi maanteest, Maardu teeristil; Narva mnt. ja Muuga sadama lähedal. Hosteli lähedal peatuvad linnabussid, seega on kiire ja mugav ühendus linnaga garanteeritud. Tallinna kesklinnani on kõigest kilomeeter.

Hostel pakub majutust mõistlike hindadega, laialdaste soodustustega ning garanteerib mugava kohalviibimise. Hosteli "EUROPEHOSTEL" hoolitsev personal on Teie alluvuses 24 tundi ööpäevas. Tulles meie linna puhkusele või asjaajamiste tarvis, tunnete just meie juures end mugavalt ning ohutult. Teil on valida viiekümne mugava, avara ja puhta toa vahel, mille näol on tegemist kokku 150 kohaga. Tänu oma kaasaegsele miljööle on hostel ideaalne peatumiskoht nii lühi- kui ka pikaajaliseks visiidiks, kuna peale just ümberehitatud tubade on siin ka neli sauna erinevale maitsele, samuti eraldi köögid, duššid, kohvik-baarid, valvega parkla, rahvusvahelisi kõnesid võimaldav telefon, faksimasin ja loomulikult internet.

Hosteli varustus vastab kõikidele kaasaegsetele nõudmistele: olemas on automaatne juhtimisseade, kaabeltelevisioon, võimaldatud on ka kõrgkvaliteetsete TV-kanalite vastuvõtt. Eraldi avarad köögid igal korrusel lubavad Teil ükskõik mis ajal valmistada endale, oma sõpradele ja kallitele inimestele oma lemmiktoitu.

Europehostel street view


View Larger Map

Broneeri / küsi lisainfot

Nimi :  
E-mail :  
Teema :
Telefon :
Palun kirjutage mõnes järgnevas keeles :   
Sisu :  
Palun sisestage turvanumber, mida näete pildil 
Security
Riik :
Maakond :
Linn :
Otsi majutust
Our Sites: Eesti | Finland |    © 2006 - 2024 Sauler Marketing OÜ