Seedri Puhketalu

Horsa, Rõuge vald
Võrumaa
Eesti
Tel.:+3725226396; +3725062280

Informatsioon

Seedri Puhketalus on meeldiv koht kosutavaks puhkuseks ning suurepärane võimalus vabas looduses töö- ja argipingetest vabanemiseks.

Alates 2008.a. kevadest pakume majutust vastrenoveeritud puhkemajas ja saunamajades. Puhkemajas on magamiskohti 41, saunamajas on 10 voodikohta ning VIP sauna magamistoas saab mõnusasti öö veeta 3-4 inimest.

Külalistemaja õdusas kaminasaalis on võimalik pidada nii seminare kui ka pidulikke üritusi (kuni 100 inimest).

Seedri Puhketalu asub Võru maakonnas Rõuge vallas Horsa külas. Seda sajandivanust talu mainiti arhiividokumentides juba 1860 aastal.

Kunagi asus siin Eesti üks esimesi näidis-aiandustalusid. Võru maakonna esimene auto kuulus just talu vallakirjutajast peremehele Jaan Udrasele. Sovhoosipäevil on siin tegeldud veel kalakasvatusega. Meie talu maadel asub Keevlätte ohvriallikas. Allikal on rahvajutu järgi tervendav vesi.

Praeguseks on Seedri puhketalu suurepäraseks kohaks mitmesuguste koosviibimiste nagu sünnipäevade, pulmade, firmapidude, lasteürituste, seminaride-koolituste ja vabaõhuürtuste korraldamiseks, lisaks sellele ka telkimiseks.

Aega võib mõnusalt veeta lõkketulel liha või kala grillides ning samal ajal vetevulinat ja linnulaulu kuulates. Vihmase ilmaga saab kasutada grillimaja. Suvel saab supelda meie pisikeses tehisjärves.

Külastajatel on võimalik rentida nii soome - kui ka tünnisauna. Saunamajas on hubane kaminaruum, kus on mõnus väiksema seltskonnaga koos olla. Ekstreemsemate saunamõnude otsijatele ning romantikutele soovitame kümblustünni, kus võimalik ööpimeduses kaunist tähistaevast vaadata ning head veini nautida.

Broneeri / küsi lisainfot

Nimi :  
E-mail :  
Teema :
Telefon :
Palun kirjutage mõnes järgnevas keeles :   
Sisu :  
Palun sisestage turvanumber, mida näete pildil 
Security
Riik :
Maakond :
Linn :
Otsi majutust
Our Sites: Eesti | Finland |    © 2006 - 2022 Sauler Marketing OÜ