Tähetorni Hotell

Tähetorni 16
Tallinn
Harjumaa
Igaunija
Tālr.:+372 6779100
No. of beds: 80
- 10%

Informācija

Tähetorni Hotell atrodas 9 kilometru attālumā no Tallinas centra, zaļajā pilsētas daļā Nemme (Nõmme). Šī mierīgā vieta un svaigais gaiss piedāvā slēptuvi no nogurdinošā trokšņa un spriedzes, palīdzot atslābināties un radot pazīstamu mājas sajūtu. 
Romantiskie torņi un terases, apaļu arhitektūras elementu mija ar stūrainām formām un visu ietverošie sarkanie ķieģeļi– Tähetorni Hotell atstāj pasaku pils iespaidu.

Viesnīcā ir 38 numuri. Īpaši ekskluzīva ir svīta, kas izkārtojusies četros stāvos, un divas minisvītas. Ir nopelnītas trīs zvaigznes un, par videi draudzīgu darbu, starptautiska tūrisma uzņēmumu ekozīme Zaļā atslēga.

Tāpat kā ārpuse, apbur arī ēkā esošā atmosfēra. Visus stāvus un telpas apvieno trīs vītņu kāpnes, kas šķērso visu viesnīcu, piešķirot ēkai aizraujošu stūrainumu un mājīgumu, arī plašumu. Pieņemšanas zonā pirmais, kas piesaista uzmanību, ir lielajā akvārijā peldošās zivis. Tālāk atrodas kamīntelpa, kurā var atpūtināt kājas, skatīties televizoru, vērties ugunī vai baudīt maltīti. Viesnīcas restorānā un bārā noteikti jāpagaršo lieliskie ēdieni un tur var patīkami pavadīt laiku. Vasarā var sēdēt uz terases un idilliskajā iekšpagalmā. Tähetorni Hotell konferenču zāle, pateicoties daudzveidīgajām tehniskajām iespējām, ir daudzu uzņēmumu iecienītākā vieta padomju, apmācību un semināru organizēšanai. Visā ēkā klientiem ir pieejams bezmaksas wifi.

Ja apmeklētājiem kādā brīdī gribas ko aizraujošu ārpus viesnīcas, kādēļ gan nedoties pastaigā uz netālu esošo Glena parku vai Harku purvu. Abos ir apgaismotas takas, kurās var skriet, nūjot, braukt ar velosipēdu vai sniegotā laikā slēpot. Tālu nav Nemmes sporta centrs ar āra baseiniem, piedzīvojumu taku, sporta zāli, ziemā ar slēpju un slidu nomu un daudz ko citu. Adrenalīna līmeni varbūt pacels mazs sacensību brīdis Saurix kartu centrā vai Niitvälja golfa laukumā. Par sava veida apskates vietu var uzskatīt vairāk kā simt gadus veco un nesen rekonstruēto Nemmes tirgu, kurā pārsvarā piedāvā Igaunijas pārtikas preci un organizē pasākumus. Turpat netālu atrodas Nemmes kultūras centrs, kā viens no lielākajiem pasākumiem ir ikgadējais Nõmme Jazz, kas klausītājiem ļauj dzirdēt gan vietējos, gan arī starptautiskajā arēnā pazīstamus mūziķus.

Kas attiecas uz klientiem ar automobiļiem, tad nav jāraizējas, kur atstāt savu automobili. Tähetorni Hotell autostāvvietā ir 24 vietas, 5 no kurām atrodas pagalmā, slēgtā teritorijā. Atsevišķa slēgta zona ir vēl tūrisma autobusiem.

Tähetorni Hotell ir lieliska pieturas vieta tiem, kas papildus ērtiem, mājīgiem uzturēšanās apstākļiem un augsta līmeņa virtuvei novērtē privātumu, Nemmes rajonam raksturīgo klusumu un īpašo auru. Viesnīcā Tähetorni Hotell Tallinā, Tähetorni ielā 16, ir gaidīti visi viesi, no tiem, kas vēlas šeit tikai paēst vai apmeklēt saunu, līdz tiem, kas noīrē visu ēku liela notikuma atzīmēšanai. Otrie var ierasties arī ar mājdzīvniekiem.

Tähetorni Hotell ir Igaunijas viesnīcu un restorānu savienības loceklis.

Tähetorni Hotell street view


View Larger Map

Nosūtīt pieprasījumu

Vārds :  
E-pasts :  
Tēma :
Tālrunis :
Lūdzu, rakstiet kādā no šīm valodām: :   
Saturs :  
Lūdzu ievadiet drošības ciparus, kurus redzat attēlā 
Security
Valsts :
Apriņķis :
Pilsēta :
Meklēt izmitināšanas vietu
Our Sites: Eesti | Finland |    © 2006 - 2024 Sauler Marketing OÜ