Informatsioon
Go Hotel Shnelli on uus modernne personaalse ja sõbraliku teenindusega hotell.
Hotellis on 7 korrust ja 124 numbrituba neist 120 kahekohalist, 2 peretuba ja 2 ühekohalist tuba erivajadustega klientidele. 11 paari tube on omavahel uksega ühendatavad. Eraldi numbritoad on mittesuitsetajatele, allergikutele ja erivajadustega inimestele.
Kõikides ühe- ja kahekohalistes tubades on SAT-ühendusega televiisor, otsevalimisega telefon, tasuta traadita internetiühendus, parkettpõrand ja dušš.
Viimasel korrusel asuvad avarad peretoad, mis koosnevad kahest eraldi elu- ja magamistoast, mahutavusega kuni neli inimest. Tubades on SAT-ühendusega televiisor, otsevalimisega telefon, tasuta traadita internetiühendus, minibaar, konditsioneer, parkettpõrand ja vann.
Kõikidesse numbritubadesse on võimalik panna lisavoodi.
Klientidel on võimalus valida kahe erineva vaatega tubade vahel – Superior ehk vaade kaunile vanalinnale ning Snelli tiigile või Standard ehk vaade ajaloolisele raudteele.
Hotelli interjööris on kasutatud rohelisi ja siniseid toone, koridoride vaipkate imiteerib raudteed ning seintel on looduseteemalised fotod, millele on õnnestunud jäädvustada „Shnelli hea vaim".
Hotellist pääseb klaasist galerii kaudu renoveeritud reisikeskus Balti Jaama. Reisikeskuses paiknevad mitmed hotelli kliendile mõeldud lisateenused – restoran Travel 100-le ning hubane kaminasaal 30-le inimesele; Shnelli Day Spa & Salon; reisibüroo Go Travel, Coffee-in, kasiino, postkontor ning pank.
Vaata virtuaaltuuri siit: http://www.real24.ee/virtuaaltuur/shnelli/shnelli_shnelli.html